Advertisement
Haberler TV Şovu

Yaz Dizileri arasında Senden Daha Güzel dikkat çekti

Advertisement
Advertisement

Fox TV de yaz aylarında ekrana hızlı geçiş yapan kanallardan biri. Bu yaz için planlanan bir dizi başka dizi ekranda görünmeye başladı, ancak sezon finali yapamadı. İlk çıkan ve dikkat çeken bölümlerden biri Senden Daha Güzel dizisi oldu. Aslında dizinin ilk bölümünün reytingleri beklendiği kadar yüksek değildi. Ancak dizi hala umut vaat eden bir seviyede. Ayrıca “Senden Daha Güzel” sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Bu da dizinin geleceğinin parlak olduğunu gösteriyor. Ayrıca diziye bonus veren detaylardan biri de başrol oyuncularının uyumu.

Erkenci Kuşu Hatırlattı

Dizinin başrol oyuncuları Burak Çelik ve Cemre Baysel’in önceki dizilerdeki popüler oyuncularla iyi bir ilişkisi var gibi görünüyor. Çünkü her ikisi de izleyicilerden olumlu eleştiriler aldı. Ayrıca Burak Çelik güçlü vücuduyla dikkat çekiyor. Durum izleyicilere Early Bird dizisini hatırlattı. Aslında bu dizinin bana Wake Up’ı hatırlatmasının bir başka nedeni de temaları arasındaki benzerlik. Dahası, bazı izleyiciler, Burak Çelik’in programın ilk bölümlerinde sık sık göründüğü, oldukça popüler olan ve yayınlandığında yüksek notlar alan kaslı yapısını gösteren kıyafetler giydiği Erken Kuş dizisini hatırladı.

Efsun ve Kenan’ın Hikâyesi

“Senden Daha İyi” dizisinin kahramanları da benzer mesleklere sahip. Cemre Baysel dermatolog Efsun’u, Burak Çelik ise cerrah Kaan’ı oynuyor. Efsun’un hayatı oldukça sıradan ve mütevazıdır. Ta ki yıllar önce onu terk eden annesiyle tanışana kadar. Gaziantep’te babasıyla huzurlu bir hayat yaşayan Evson’a bir gün davetsiz bir misafir sürpriz yapar. Annesi, İstanbul’da kendine yeni bir hayat kurmak için çok küçükken onu ve babasını terk etti. Aynı zamanda şehrin en ünlü plastik cerrahlarından biridir. Ama ölmek üzereydi ve ölüm döşeğinde huzur içinde ölmeyi bekledi. Tek dileği ve arzusu kliniği kızı Efsun’a bırakmaktı. Efsun ne kadar itiraz etse de başaramamış ve sakinleşmek için kliniğe gelmek zorunda kalmıştır.

Yakışıklı Şoför

Yakışıklı ve kaslı olan Kahn, annesinin ölümünün haberi olan Eveson’a annesinin şoförü olarak tanıtıldı. Kusursuz bir figürü ve karizması olan Kahn, aslında bir cerrahtır ve annesinin kliniğinde çalışmaktadır. Hatta kliniğin tamamen kendisine ait olmasını ister ve hatta Efsun’un gelişinden hoşlanmaz çünkü bunun kendisini uzaklaştıracağını düşünür. Ancak Evson’ın annesi patronu olarak kızını kendi isteği dışında İstanbul’a getirmeye çalışamaz. Sonunda başarılı olur ve Efsun ile riskli bir iş arkadaşlığı kurarlar. Aynı zamanda bir otelde komşudurlar ve bir anda hayatları birbirine karışır.

Gergin Başlangıç

Better Than You dizisinin bana erken uyanmayı hatırlatmasının nedenlerinden biri de karakterlerin kendilerini çabucak aynı işyerinde bulmaları. Aynı işyerinde buluşmaları ve buluşmaları gerginlik yarattı. Ayrıca ilk bölümde öpüşen çiftler arasındaki ilişki daha da gerginleşecek. Efsun kendini zor ve çaresiz bir durumda hissettiği için klinik çalışanlarına ve Kaan’a kendini kanıtlamakta zorlandı. Kahn ise işini kaybetmekten endişe ediyor.

Ancak Iveson’ın geçmişte sakladığı ve geride bıraktığı bir sır, onun tüm gücünün azalmasına ve moralinin çökmesine neden oldu. Ama umutları suya düştüğünde, Kahn ona yardım eli uzatacaktır. Sevimli romantik bir tatil koleksiyonu arayanlar için Senden Daha Güzel bu yazın en iddialı seçeneklerinden biri.

Advertisement
Nice Health