Advertisement
Haberler

Disney Plus yeni bir orijinal içeriğini daha duyurdu

Advertisement
Advertisement

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney Plus’ın 14 Haziran’da Türkiye’de ve dünya çapında milyonlarca üyesiyle yayınlanmaya başlayacak orijinal yerel içeriğine bir yenisi daha eklendi. Kod adı “Grey” olan suç, gerilim ve psikolojik gerilim dizisinin çekimlerine başlandı. The Walt Disney Company’nin uzun zamandır beklenen dijital yayın platformu Disney Plus, geçtiğimiz günlerde yeni yerli orijinal içeriğini duyurdu. Yapımcılığını OGM Pictures’ın, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan’ın üstlendiği kod adlı ‘Gri’ dizisinin çekimlerine başlandı.

Disney Plus’tan Yeni Yerli İçerik: Kod Adı ‘Gri’

Timuçin Esen ve Ebru Özkan’ın başrollerini paylaştığı oyuncu kadrosunda Alican Yücesoy, İlayda Akdoğan, Buçe Buse Kahraman, Mücahit Koçak, Onur Bilge, Selin Kahraman ve Daniel Koray Özsoy da yer alıyor. Suç, gerilim ve psikolojik gerilim türündeki sekiz bölümlük dizinin çekimleri geçtiğimiz haftalarda başladı. Başarılı ve saygın bir avukat olan Fuat’ın kızının hayatını değiştiren trajik olaylarla hayatını anlatan dizinin ilk karesi paylaşılıyor. Fuat olayın intikamını almak isterken telefonuna gelen gizemli bir mesajla hayatı alt üst olur ve geçmişiyle yüzleşir.

Disney Plus yarın 14 Haziran’da ülkemizde yayınlanmaya başlayacak. Yayın hizmetinde yer alacak ilk Türk dizisi Kaçış olacak. Geçtiğimiz günlerde yeni bir Türk dizisi olan “Dünya ile Ben Arasında” duyuruldu.

GRİ DİZİSİ KONUSU

8 bölümlük suç, gerilim ve psikolojik gerilim dizisinin çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlandı. Başarılı ve saygın bir avukat olan Fuat’ın kızının hayatını değiştiren trajik olaylarla hayatını anlatan dizinin ilk karesi paylaşılıyor. Fuat olayın intikamını almak isterken telefonuna gelen gizemli bir mesajla hayatı alt üst olur ve geçmişiyle yüzleşir.

Advertisement
Nice Health